ייעוץ עסקי מנצח!

הצטרפו לעשרות עסקים וגלו את המפתח להצלחה עם ייעוץ עסקי מותאם אישית שיביא אתכם לביצועי שיא!

>> הגדלת המכירות

>> שיפור הרווחיות

>> ייעול ושיפור תהליכים

>> ניהול פיננסי מקצועי

ללא תירוצים! שיחת ייעוץ חינם למתעניינים חדשים!

המדריך המקיף לבניית תוכנית עסקית מוצלחת לעסק קטן

ייעוץ וליווי עסקי ממקצוען מומחה עם 25 שנות ניסיון!

אם אתם מחפשים יועץ עסקי שהוא מומחה ומקצוען אמיתי, שיעזור לכם לממש את מלוא הפוטנציאל העסקי של עסק החלומות שלכם, ויספק לכם פתרונות חכמים ויצירתיים כדי שתוכלו להשיג את התוצאות הטובות ביותר, הגעתם למקום הנכון! 

נעים להכיר, שמי אריה ברלין, מנכ”ל ומייסד של ברלין ייעוץ עסקי, מומחה עסקי עם 25 שנות ניסיון מעשי בעולם העסקים, בעל תואר ראשון בכלכלה וראיית חשבון ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ומימון. במהלך הקריירה העסקית שלי הייתי מעורב בהקמה וניהול של עסקים סטארטאפים מצליחים רבים, כיהנתי בתפקידים בכירים כמנכ״ל וסמנכ״ל שיווק ומכירות, כספים, תפעול פיתוח עסקי והובלתי חברות להצלחה עסקית ולגיוסי הון, הנפקות בבורסה ואקזיטים מרשימים ביותר. 

מתוך מקום של שליחות לעזור ליזמים ובעלי עסקים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם, לקחתי את כל הידע והניסיון המעשי שצברתי ופתחתי את שיטת מנוע התנופה העסקי, שיטה ייחודיות וחדשנית שמטרתה לייצר מומנטום ופריצה עסקית חזקה כדי שתוכלו גם אתם לממש את  מלוא הפוטנציאל העסקי שלכם. באמצעותה ספקתי ועזרתי לעסקים, חברות,יזמים ומנהלים רבים להגיע לשינוי, פריצה וצמיחה אישית ועסקית מרשימה.  

לקוחות שלנו מספרים על התהליך

הצטרפו לעשרות עסקים וגלו את המפתח להצלחה עם ייעוץ עסקי מותאם אישית שיביא אתכם לביצועי שיא!

גלה את ההזדמנות להזניק את העסק שלך קדימה!

שיפור רווחיות

אסטרטגיה לפריצה

ניהול כספים

הגדלת הכנסות

הקמת עסק וסטארטאפ

אימון מנהלים למנהיגות

בואו לגלות שיטה ייחודית שתביא אתכם לתוצאות שיא!

שיטת מנוע התנופה העסקי שפיתחתי הותאמה במיוחד לעסקים ולתרבות העסקית בישראל, ומבוססת, הן על הניסיון המוצלח שצברתי במהלך השנים הרבות בתפקידי ניהול בכירים בעולם העסקים, והן על עקרונות המוצגים בספר Good to Great, רב מכר שנמכר מעל ל – 2 מיליון עותקים, אשר מיושמים בהצלחה רבת שנים על ידי עסקים רבים, כולל החברות הגדולות והמצליחות ביותר בעולם, כמו לדוגמא, גוגל ואמזון.

על קצה המזלג, שיטת מנוע התנופה העסקי נועדה לעזור לבעלי עסקים להגשים את עסק החלומות שלהם באמצעות תהליך ממוקד ושיטתי שמטרתו ליצור שינוי, מומנטום, פריצה וצמיחה עסקית עוצמתית ב- 5 צעדים בלבד, אותם אחשוף בפניכם בפגישת האבחון והפיצוח האישית שלנו. 

חשוב לציין, שאני מתאים את יישום השיטה על פי הצרכים הספציפיים של כל עסק. לכן, הצעד הראשון בתהליך מתחיל בפגישה אישית שתאפשר לי להבין ולנתח את המצב והצרכים של העסק, וכן לזהות את נקודות החוזק והחולשה ואת גורמי המפתח להצלחה ומימוש מלוא הפוטנציאל הגלום בעסק שלכם. בנוסף, בפגישה אציג לכם מפת דרכים, כלים ופתרונות חכמים ויצירתיים כדי שגם אתה תוכל להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולהגשים את עסק החלומות שלך.  

הצטרפו לעשרות עסקים וגלו את המפתח להצלחה עם ייעוץ עסקי מותאם אישית שיביא אתכם לביצועי שיא!

שרותי ייעוץ עסקי שלנו

ייעוץ עסקי בתחום פיתוח אסטרטגיה

פיתוח אסטרטגיה

אנו עוזרים לעסקים לפתח אסטרטגיות להשגת יעדיהם, כגון הגדלת הכנסות, התרחבות לשווקים חדשים או שיפור שביעות רצון הלקוחות.
ייעוץ עסקי בתחום שיפור תהליכים תפעוליים

שיפור תפעול

אנו מנתחים את הפעולות העסקיות כדי לזהות תחומי שיפור, כגון ייעול תהליכים, הגדרת נהלי עבודה, דיווח והפחתת עלויות או שיפור בקרת איכות.
יייעוץ עסקי בתחום שיווק ומכירות

שיווק ומכירות

אנו עוזרים לעסקים לפתח אסטרטגיות וטקטיקות שיווק ומכירה כדי להגיע ללקוחות חדשים, לשפר יחסי המרה ולהגדיל את ההכנסות.
ייעוץ עסקי בתחום ניהול פיננסי לעסקים

ניהול פיננסי

אנו מספקים ייעוץ ושירות בניהול פיננסי כולל, לרבות שרותי תקצוב ובקרה, חיזוי וניתוח פיננסי, תוכניות עסקיות, פרזנטציות וליווי בגיוס הון ממשקיעים ואשראי מבנקים.
ייעוץ עסקי בתחום הטמעת מערכות עסקיות ודיגיטציה של עסקים

הטמעת מערכות

אנו עוזרים לעסקים לנתח, לאפיין ולהטמיע מערכות ופתרונות טכנולוגיים מגוונים לניהול ושיפור העסק כגון מערכות CRM ו-ERP, וכן ישומי אוטומציה של תהליכים שונים.
ייעוץ עסקי בתחום פיתוח עסקי

פיתוח עסקי

אנו עורכים מחקרי שוק, מאתרים הזדמנויות עסקיות, שותפויות אסטרטגיות, מוצרים ושירותים חדשים, וכן הדרכה וליווי בתהליכי כניסה לשווקים או תחומים חדשים.
ייעוץ עסקי בתחום ליווי מיזוגים ורכישות

מיזוגים ורכישות

אנו מסייעים ומספקים ליווי אישי צמוד בתהליכי הקמת עסק, מכירת העסק, רכישת עסק, מיזוג, בדיקה וביצוע הערכות שווי, תהליכי ארגון מחדש.
ייעוץ עסקי בתחום יזמות והקמת עסק חדש

יזמות והקמת עסק

יזמות, הקמת עסק רגיל או STARTUP טכנולוגי הינו תהליך מאתגר, לכן כדי להצליח חשוב לקבל ייעוץ וליווי מקצועי ממשהו מנוסה שיכול לסייע בתכנון טוב וביצוע מדויק של התוכנית העסקית.
מנטור עסקי וליווי בעלי עסקים מנהלים

מנטור וליווי מנהלים

כמנטור אישי אני מספק ייעוץ וליווי צמוד למנהלים בכל הרמות, פתרונות וחשיבה מחוץ לקופסא בהתמודדות מול האתגרים, וזאת כדי לשפר ולהגשים את הפוטנציאל המלא שלכם.

יועץ עסקי לאנשים שחושבים בגדול!

הצטרפו לעשרות עסקים וגלו את המפתח להצלחה עם ייעוץ עסקי מותאם אישית שיביא אתכם לביצועי שיא!

פגישת ייעוץ ללא עלות והתחייבות!

פגישת ייעוץ ללא תשלום

השאירו פרטים עכשיו!
דילוג לתוכן