חברות ייעוץ עסקי המובילות_ ניר דובדבני, תכלית ייעוץ עסקי, ברלין ייעוץ עסקי

חברות ייעוץ עסקי המובילות: ניר דובדבני – תכלית ייעוץ עסקי – ברלין ייעוץ עסקי

על מה נדבר במאמר זה?

ניר דובדבני ייעוץ עסקי

מי הוא ניר דובדבני?

בעולם העסקים הישראלי קיימים אנשים המשנים את המשחק, ואחד הבולטים הוא הוא ניר דובדבני. לאחר ששימש כמנכ”ל רשת בינלאומית עם פריסה ארצית, ניר דובדבני יזם את והקים את קבוצת ניר דובדבני, המתמחה בייעוץ עסקי, מקסום מכירות ופיתוח עסקים.

ניר דובדבני פיתח שני מותגים לייעוץ ופיתוח עסקים – שיטת האלפא וכוכב המכירות. הידע הוצא על ידי ניר דובדבני לאור בספרים בהם כתב. “בסוף יצא לך ארנב” ו”פשוט להיות עסק אלפא” הם רק שניים מהספרים שניר דובדבני  הביא לשוק, ובאחרונה, ספרו “מחיר למשתפן” הציע מבט אישי ומקצועי על המסע העסקי שלו בתקופת הקורונה.

קבוצת ניר דובדבני

קבוצת ניר דובדבני היא למעשה מרכז למידה ופיתוח של התחומים החשובים ביותר הדרושים לבעלי עסקים: שיווק, פרסום, מכירות, יזמות, פיתוח עסקי ועוד. היישום האפקטיבי של הידע הזה נמצא בלב הייעוץ העסקי המובהק שקבוצת ניר דובדבני מציעה לאנשי עסקים בכל רחבי הארץ.

בשנת 2022 ניר דובדבני עשה צעד עסקי נוסף, כשמכר חצי מהחברה לאבי פרץ, מנכ”ל פתרונות אפקטיביים במטרה להפוך את קבוצת ניר דובדבני לאחת החברות הגדולות ביותר בתחום הייעוץ העסקי בישראל, שמציעה כלים בתחומים מגוונים כמו אסטרטגיה, מיסוי, שיווק, נדל”ן, יחסי ציבור, מכירות, השקעות, פיננסיים, NLP ועוד.

מרכז ניר דובדבני

הקמת מרכז ניר דובדבני מושתתת על חזון להפוך למרכז ניר דובדבני המוביל להתפתחות אישית ועסקית. מרכז ניר דובדבני, הוקם לא רק כדי להתמקד בתיאוריה, אלא להעניק לאנשים עסקים בישראל את הכלים לפרוח, להתפתח ולהגשים את מלוא הפוטנציאל שלהם.

במרכז ניר דובדבני פועלים מתוך אמונה שבכל אדם וארגון ישנן יכולות עצומות, הממתינות לרגע הנכון לפרוץ החוצה. מרכז ניר דובדבני מלווה בעלי עסקים בכל צעד, כדי להביא את הכישורים שלהם לביטוי מלא, בדרך המשלבת תיאוריה וחוויה, במטרה להביא לתוצאות  עסקיות הנדרשות.

בעידן המודרני שבו התחרות בשוק העסקים היא בלתי פוסקת, מרכז ניר דובדבני מאמין שהמקור האמיתי להצלחה הוא האדם, שטמון בו פוטנציאל שיכול להביא לשינוי אמיתי בצורת הפעולה של הארגון. במרכז ניר דובדבני כל אחד מכם יכול באמצעות הכלים והידע להגיע להתפתחות, ובכך לחיות עם ביטחון ועצמאות. המטרה של מרכז דובדבני היא לספק ללקוחות את השירות האיכותי ביותר, ולהביא אותם לשיפור בביצועים העסקיים

מרכז ניר דובדבני מספק מגוון שירותים: חדרי ייעוץ אישי, מחלקה משפטית מתקדמת, תחום ייעוץ מס, ואף חטיבת מיתוג מתקדמת ועוד.

שיטת המכירות של ניר דובדבני 

מה עולה לכם לראש כאשר המילה “מכירות” מהדהדת לכם באוזניים? הרבה חושבים עליה דברים שליליים כמו רמאות, נוכלות או אפילו מניפולציות והפעלה של לחצים בלתי הוגנים. אך בפועל, האמת היא שמכירות הן בלב ההצלחה וההשרדות של כל עסק. האם ידעתם שבין שכל אחד יכול להפוך למוכר לצליח ויעיל?

בימינו, בעידן המידע והאינטרנט, הלקוחות יש יתרון, כי הם בודקים, משווים, ובוחרים בצורה מודעת ומושכלת. לכן, השיטות הוותיקות של המכירות לא יכולות יותר לעבוד ועל אנשי המכירות להיות חדים יותר, מתוחכמים יותר, ולגשת אל הלקוח בצורה שונה לגמרי מזו שבעבר.

אז איך עושים את זה? ניר דובדבני פיתח שיטת מכירות המותאמת לכל סוג של עסק ולכל תהליך מכירה. ניר דובדבני יקח אתכם לסיור בעולם המכירות, בצורה שפשוט לא תוכלו להתעלם ממנה.

שיטת אלפא של ניר דובדבני

שיטת האלפא של ניר דובדבני בססה את עצמה ככלי חזק בעולם העסקים הישראלי. בעידן שבו הכל התנהל דרך הדרכות אישיות וייעוץ עסקי מקצועי, מגיעה שיטת ייעוץ עסקי מפתיעה: שיטת האלפא של ניר דובדבני שכעת זמינה לכל אחד, בכל מקום.

ידע מקיף על שיטת האלפא של ניר דובדבני מוצג בקורס אונליין שאותו פיתח ניר דובדבני בעצמו, הכולל שיעורים מדויקים וממוקדים לניהול עסקי. הקורס מלווה בחומרי למידה משלימים: קבצים המקנים הבנה עמוקה של התוכן, תרגילים ואימונים מעשיים ואף ערכת כלים המכילה טמפלטים רבים. מתחזיות עסקיות, דרכי שיווק, תכנים אסטרטגיים, ואפילו דוגמאות להצעות מחיר והסכמים רשמיים ועוד.

קורסים של ניר דובדבני

לראשונה, ניר דובדבני יחד עם צוות המרצים המצטיינים, ילוו אתכם לאורך ארבעה חודשים אינטנסיביים, בהם תכירו  את השיטות הפרקטיות בניהול שיווק ומכירות שיכניסו אתכם לתהליך שיעזור לכם להשיג הצלחה עסקית. במהלך הקורסים, תקבלו הדרכה ממשית מניר דובדבני והצוות, כדי שתוכלו לקבל את כל  הידע, השיטות והכלים שיובילו את בעל העסק בדרך להצלחה העסקית שלכם.

תכלית ייעוץ עסקי

מי היא חברת תכלית ייעוץ עסקי?

תכלית ייעוץ עסקי היא חברה בולטת בתחום הייעוץ העסקי שהוקמה בשנת 2005. בלב פעילות החברה ניהול וייעוץ עסקי במגוון תחומים ופרויקטים הכוללים: ייעוץ אסטרטגי וארגוני, הקמה ושיפור של מערכות שיווק, מכירות, מרלו”ג, ייצור, תפעול ולוגיסטיקה, ליווי עסקים משפחתיים, גיוס מנכ”לים, הכשרות ועוד.

תכלית ייעוץ עסקי מאמינים כי פתרון מותאם לצרכים ולמטרות של כל חברה הוא המפתח להצלחה. תכלית ייעוץ עסקי מחויבים לספק פתרונות חדשניים במטרה לממש את מלוא הפוטנציאל של הארגון ולהשיג את התוצאות הנדרשות .

המחלקה התפעולית בקבוצת תכלית ייעוץ עסקי הביאה למימוש  פרויקטים רבים בתחומי התפעול, הלוגיסטיקה והייצור.

תכלית ייעוץ עסקי תפעולי

 • התמקדות בשרשרת האספקה מרגע ההזמנה ועד ההגעה ללקוח.
 • אופטימיזציה של מרחבי עבודה: מפעלים, מחסנים ומשרדים.
 • ניהול היבוא והייצוא, רכש וגם קבלני משנה.
 • הטמעה ואינטגרציה של מערכות ERP כמו פריוריטי ו-SAP.
 • טכנולוגיות לשיפור תהליכי העבודה וניהול הפעילות.
 • אינטגרציה עם אתרי מסחר אלקטרוני והטמעה של טכנולוגיות להפצה דיגיטלית.

תכלית ייעוץ עסקי לוגיסטי

 • בנייה, אופטימיזציה וניהול של מחסנים ומרכזי לוגיסטיקה.
 • בחינה ותכנון לאופטימיזציה של התהליכים הלוגיסטיים הקיימים.
 • ייעוץ בתחום האריזה, ההפצה ואיתור מלאי.
 • טכנולוגיות לשיפור ניהול המרכולוגיסטים והמחסנים.

תכלית ייעוץ עסקי בתחום ניהול ייצור

 • אנליזה עמוקה של תהליכי הייצור, זיהוי נקודות בזבוז והצעת שיפורים.
 • חידושים טכנולוגיים לשיפור הזרימה ברצפת הייצור והגברת היעילות.
 • בנייה של תהליכי עבודה אופטימליים, והטמעה של טכנולוגיות אוטומטיות.
 • ניהול ואופטימיזציה של ההון האנושי, אוטומציה, וכן פתרונות לקצרת הזמנים לאספקה.

באופן כללי, קבוצת תכלית ייעוץ עסקי מציעה פתרונות מקצועיים לחברות שרוצות לשפר את התהליכים התפעוליים, הלוגיסטיים והיצרניים, ולהגביר את יעילותם באמצעות טכנולוגיה, חדשנות ומומחיות מקצועית.

ברלין ייעוץ עסקי 

המומחים במימוש מלוא הפוטנציאל העסקי

אם אתם מחפשים חברת ייעוץ עסקי שתעזור לכם לממש את מלוא הפוטנציאל העסקי של עסק החלומות שלכם, ולספק לכם במקצועיות ובאמינות פתרונות חכמים ויצירתיים כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, הגעתם למקום הנכון!

ברלין ייעוץ עסקי הינה חברת ייעוץ עסקי מהמובילות בישראל המספקת שירותי ניהול וייעוץ עסקי בשיטה ייחודית הנקראת מנוע התנופה העסקי, ליזמים, בעלי עסקים ומנהלים.

מתוך מקום של שליחות וכדי לעזור ליזמים ובעלי עסקים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם, אריה ברלין, יועץ עסקי בכיר, מנטור עסקי, בעלים ומנכ”ל ברלין ייעוץ עסקי לקח את כל הידע והניסיון המעשי שצבר במהלך עשרות שנות ניסיון בעולם העסקים הישראלי והבינלאומי ופיתח שיטה חדשנית, ייחודית ואפקטיבית עבור עסקים בשוק הישראלי בשם מנוע התנופה העסקי, באמצעותה הצליח להוביל עסקים, חברות,יזמים ומנהלים רבים להגיע לשינוי, פריצה, צמיחה, הצלחה אישית ועסקית מרשימה ביותר.

פתרונות חכמים של ייעוץ עסקי עם ערך מוסף

שירותי הייעוץ עסקי שלנו ניתנים בצורה מודולרית ומותאמים אישית וספציפית לצרכים והמטרות הייחודיות של כל לקוח. כמו כן אנחנו מלווים את התהליך העסקי מקצה לקצה, משלב התכנון ועד שלב היישום, והכל במטרה להשיג את התוצאות הנדרשות.

להלן שירותי הייעוץ העסקי בהם אנו מתמחים ומספקים ללקוחותינו – יזמים, בעלי עסקים ומנהלים הרוצים לפתח ולקדם את עצמם ואת העסק שלהם לשגשוג, צמיחה ווהצלחה:

 • ייעוץ עסקי בתחום שיווק ומכירות ליצירת צמיחה בהכנסות
 • ייעוץ עסקי בתחום שיפור וייעול תהליכים תפעוליים להגדלת הרווחיות
 • ייעוץ עסקי בתחום אסטרטגיה ליצירת פריצה עסקית
 • ייעוץ עסקי בתחום בניית מוניטין ומיתוג של העסק
 • ייעוץ עסקי בתחום בניית תוכנית עסקית אפקטיבית שתשיג תוצאות
 • ייעוץ עסקי בתחום ניהול כספים וגיוס מקורות מימון
 • ייעוץ עסקי בתחום ייעוץ כלכלי לניהול חכם של העסק
 • ייעוץ עסקי בתחום ארגוני ומשאבי אנוש להנעת עובדים
 • ייעוץ עסקי בתחום הטמעת מערכות עסקיות ויישום אוטומציה
 • ייעוץ עסקי בתחום ליווי בהקמת עסקים חדשים וחברות סטארט אפ
 • ייעוץ עסקי בתחום הערכות שווי וליווי בתהליכי קניה ומכירה של עסקים
 • ייעוץ עסקי בתחום מנטור עסקי להעצמת כישורי ניהול ומנהיגות
אריה ברלין , מנכ"ל ברלין ייעוץ עסקי, יועץ עסקי ומנטור עסקי עם ניסיון של מעל 25 שנה

אריה ברלין – יועץ עסקי בכיר בעל ניסיון של 25 שנה

אריה ברלין, מנכ”ל ומייסד של חברת ברלין ייעוץ עסקי,  מחברות ייעוץ עסקי המובילות בישראל, הינו יועץ עסקי ומנטור עסקי בעל יותר מ – 25 שנות ניסיון מעשי בעולם היזמות והעסקים. אריה הינו בעל תואר ראשון (B.A) בכלכלה וראיית חשבון ותואר שני במנהל עסקים (M.B.A) עם התמחות בשיווק ומימון. כמו כן, אריה הינו יוצא פירמת הייעוץ הבינלאומית EY ובמהלך הקריירה העסקית שלו היה מעורב בהקמה וניהול של עסקים וסטארטאפים מצליחים רבים, וכן כיהן בתפקידים בכירים כמנכ״ל וסמנכ״ל בתחומים מגוונים של: שיווק ומכירות, כספים, תפעול ופיתוח עסקי, והוביל חברות לפריצה, צמיחה והצלחה עסקית, גיוסי הון, הנפקות ואקזיטים מרשימים ביותר.

שיתוף

הגיע הזמן שתעשו צעד קדימה לשינוי כדי להשיג את הפריצה האישית והעסקית שלכם ואנחנו מוכנים לצאת למסע המרגש הזה ביחד איתכם!
אז למה אתם מחכים, נא מלאו עכשיו את הפרטים בטופס לקביעת פגישת ייעוץ ואבחון אישית ללא עלות והתחייבות עם אריה ברלין, היועץ העסקי שיוביל אתכם לתוצאות הטובות ביותר >>>

פגישת ייעוץ ללא תשלום

השאירו פרטים עכשיו!

קראו עוד

פגישת ייעוץ ללא תשלום

השאירו פרטים עכשיו!

פגישת ייעוץ ללא תשלום

השאירו פרטים עכשיו!
דילוג לתוכן