אודותינו

ברוכים הבאים לברלין ייעוץ עסקי 

הגיע הזמן שגם אתם תעשו צעד קדימה אל עולם של פתרונות עסקיים יצירתיים וחדשניים המותאמים אישית לצרכים הספציפיים שלכם, כדי שגם אתם תוכלו לממש את השאיפות והחלומות העסקיים שלכם.

אריה ברלין, מנכ”ל ויועץ עסקי בכיר עם 25 שנות ניסיון

אריה ברלין, מנכ”ל מייסד ובעלים של ברלין ייעוץ וליווי עסקי הינו יוצא פירמת EY, פירמת הייעוץ הפיננסי הבינלאומית הגדולה בעולם, בעל תואר ראשון בכלכלה, וראיית חשבון מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ובעל תואר שני במנהל עסקים למנהלים בכירים, התמחות מימון ושיווק, מאוניברסיטת ברדפורד באנגליה, אשר במהלך 25 השנים האחרונות צבר ידע וניסיון רב במגוון רחב של תחומים, במסגרת תפקידים בכירים כיועץ, יזם, מנכ”ל, ובתפקידי סמנכ”ל בתחומי הכספים, תפעול, פיתוח עסקי, שיווק ומכירות. 

חברת ייעוץ עסקי עם ניסיון ומומחיות

ברלין ייעוץ וליווי עסקי הינה בעלת ניסיון, מומחיות , תשוקה ואמונה חזקה ביכולת לבצע תהליך של טרנספורמציה עסקית שתביא לשיפור התוצאות העסקיות, כיבוש יעדים חדשים ומימוש מלוא הפוטנציאל הגלום בעסק שלכם, כל זאת מתוך הבנה שבנוף העסקי של ימינו המשתנה באופן מתמיד, השגת מטרות אלו חיונית להצלחה המתמשכת של כל עסק. 

ייעוץ עסקי לפריצה והצלחה עסקית 

מה שמייחד את ברלין ייעוץ וליווי עסקי מהמתחרים הוא המחויבות הבלתי מתפשרת שלנו להשיג התייעלות, שיפור ופריצה עסקית. אנחנו לא מסתפקים בבינוניות ותמיד שואפים להגדיר מחדש יעדים הניתנים להשגה. אנו מאמינים שלכל עסק יש סיפור ייחודי שמחכה להיכתב, אנחנו רואים את עצמנו כאדריכלים של השינוי הזה, ובהתאם עובדים יד ביד עם הלקוחות כדי ליצור אסטרטגיות ופתרונות שמניעים אותם להצלחה חסרת תקדים. הגישה שלנו משלבת טכנולוגיה מתקדמת, חשיבה חדשנית והבנה עמוקה של הדינמיקה העסקית, איננו כבולים למוסכמות ודעות קדומות, אלא מאתגרים את הנורמות ומספקים נקודות מבט חדשות שנותנות חיים חדשים בארגונים. הלקוחות של ברלין ייעוץ ליווי עסקי שותפים מלאים לעשיה ויוצאים למסע משותף עם חברה מקצועית בעלת מוטיבציה גבוהה שחולקת  השאיפות שלכם כדי להשיג את היעדים העסקיים שלכם.

קהל הלקוחות של ברלין ייעוץ ליווי עסקי מתאפיין בכך שמצב של סטטוס קוו אינו תוכנית עבודה עבורם, והם שואפים לקדם את העסק שלהם בצורה מתמדת. אנו נחושים לפתח עבור לקוחותינו, אסטרטגיות, תפיסות ושיטות עבודה המבוססות על חדשנות, זריזות, שליטה ומעקב התקדמות, כל זאת, על בסיס הידע והניסיון הרב שצברנו במהלך עשרים השנים האחרונות  בכל תחומי העסקים והענפים.

שרותי ייעוץ עסקי מתקדמים בהתאמה אישית

ברלין ייעוץ וליווי עסקי יצרה עבורכם תחת קורת גג אחת חבילה מקיפה של שירותי ייעוץ וליווי כדי שתוכלו לקבל שירות בהתאמה אישית מול גורם אחד שמתכלל ומתאם עבורכם את כל העבודה כך שתוכלו להעצים ולייצר לעסק שלכם עתיד עם אפשרויות בלתי מוגבלות. חבילת שירותי הייעוץ והליווי שלנו כוללת : פתוח אסטרטגיה, שפור שיווק ומכירות, שיפור התפעול, ניהול כספים, הטמעת מערכות עסקיות, ליווי יזמים, וסטארטאפיסטים וכל מי שרוצה להקים עסק חדש, שרותי מנטור וליווי מנהלים, ליווי של תהליכי מיזוגים ורכישות ופיתוח עסקי.

 

פגישת ייעוץ ללא תשלום

השאירו פרטים עכשיו!

שרותי ייעוץ עסקי שלנו

ייעוץ עסקי בתחום פיתוח אסטרטגיה

פיתוח אסטרטגיה

אנו עוזרים לעסקים לפתח אסטרטגיות להשגת יעדיהם, כגון הגדלת הכנסות, התרחבות לשווקים חדשים או שיפור שביעות רצון הלקוחות.
ייעוץ עסקי בתחום שיפור תהליכים תפעוליים

שיפור תפעול

אנו מנתחים את הפעולות העסקיות כדי לזהות תחומי שיפור, כגון ייעול תהליכים, הגדרת נהלי עבודה, דיווח והפחתת עלויות או שיפור בקרת איכות.
יייעוץ עסקי בתחום שיווק ומכירות

שיווק ומכירות

אנו עוזרים לעסקים לפתח אסטרטגיות וטקטיקות שיווק ומכירה כדי להגיע ללקוחות חדשים, לשפר יחסי המרה ולהגדיל את ההכנסות.
ייעוץ עסקי בתחום ניהול פיננסי לעסקים

ניהול פיננסי

אנו מספקים ייעוץ ושירות בניהול פיננסי כולל, לרבות שרותי תקצוב ובקרה, חיזוי וניתוח פיננסי, תוכניות עסקיות, פרזנטציות וליווי בגיוס הון ממשקיעים ואשראי מבנקים.
ייעוץ עסקי בתחום הטמעת מערכות עסקיות ודיגיטציה של עסקים

הטמעת מערכות

אנו עוזרים לעסקים לנתח, לאפיין ולהטמיע מערכות ופתרונות טכנולוגיים מגוונים לניהול ושיפור העסק כגון מערכות CRM ו-ERP, וכן ישומי אוטומציה של תהליכים שונים.
ייעוץ עסקי בתחום פיתוח עסקי

פיתוח עסקי

אנו עורכים מחקרי שוק, מאתרים הזדמנויות עסקיות, שותפויות אסטרטגיות, מוצרים ושירותים חדשים, וכן הדרכה וליווי בתהליכי כניסה לשווקים או תחומים חדשים.
ייעוץ עסקי בתחום ליווי מיזוגים ורכישות

מיזוגים ורכישות

אנו מסייעים ומספקים ליווי אישי צמוד בתהליכי הקמת עסק, מכירת העסק, רכישת עסק, מיזוג, בדיקה וביצוע הערכות שווי, תהליכי ארגון מחדש.
ייעוץ עסקי בתחום יזמות והקמת עסק חדש

יזמות והקמת עסק

יזמות, הקמת עסק רגיל או STARTUP טכנולוגי הינו תהליך מאתגר, לכן כדי להצליח חשוב לקבל ייעוץ וליווי מקצועי ממשהו מנוסה שיכול לסייע בתכנון טוב וביצוע מדויק של התוכנית העסקית.
מנטור עסקי וליווי בעלי עסקים מנהלים

מנטור וליווי מנהלים

כמנטור אישי אני מספק ייעוץ וליווי צמוד למנהלים בכל הרמות, פתרונות וחשיבה מחוץ לקופסא בהתמודדות מול האתגרים, וזאת כדי לשפר ולהגשים את הפוטנציאל המלא שלכם.

המסע המשותף שלנו מתחיל בניתוח מעמיק והתאמה אישית בהתאם לחזון והמטרות הספציפיות של כל לקוח, והכל כדי לחולל מהפכה באופן בו העסק פועל, לשפרו ולהביאו בסופו של דבר למצב של צמיחה, שגשוג והצלחה מתמשכת.   

בין אם אתם עסק חדש, סטארט-אפ טכנולוגי או עסק ותיק או מבוסס, שמטרתו להחיות ולהצמיח את הפעילות שלו, יש לנו מומחיות וניסיון עשיר רב שנים במגוון רחב של תחומים ותעשיות שונות, מה שמאפשר לנו לספק פתרונות הוליסטיים המותאמים לצרכים הספציפיים שלכם. המסע המשותף שלנו מתחיל בלימוד וניתוח של העסק כדי להשיג הבנה מעמיקה של המטרות, האתגרים והשאיפות,  ומשם לעצב וליישם אסטרטגיות כדי למנף את החוזקות לטפל בחולשות, והכל במטרה למצב את העסק שלכם כמוביל בתחום הספציפי בו אתם עוסקים. אם זאת, אנחנו לא עוצרים באסטרטגיה, כי אנו מבינים שהצלחה אמיתית כרוכה גם בביצועים שמובילים לתוצאות. זו הסיבה שאנו מפשילים שרוולים ועובדים איתכם ומספקים את הליווי, התמיכה וההכוונה הדרושה כדי להפוך את החזון שלכם למציאות. תמיד תזכרו, אנחנו לא רק יועצים, אלא שותפים שלכם לדרך.

כאשר אתם בוחרים לעבוד עם ברלין ייעוץ וליווי עסקי, אתם נמצאים בידיים טובות ומצטרפים לקהילה של מנהלים ובעלי עסקים אשר בחרה לקחת אחריות ושליטה  כדי לעצב את העתיד העסקי שלהם. אנו מטפחים תרבות של יצירתיות וחדשנות, שיתוף פעולה ולמידה מתמשכת, שואפים להיות בחזית המגמות המתפתחות בתחום הייעוץ העסקי ולשפר את עצמנו כדי שנוכל לשרת את קהל לקוחותינו טוב יותר.

תעזו לחלום בגדול, לחשוב אחרת, והצטרפו לקהל הלקוחות של ברלין ייעוץ וליווי עסקי, כדי שביחד, נוכל להגדיר מחדש את הגבולות העסקיים שלכם, ולהרים את העסק שלכם לשיאים חדשים ויוצאי דופן. 

היגיע הזמן שלכם לשינוי ופריצה עסקית ואישית ואנחנו מוכנים לצאת למסע המרגש הזה ביחד איתכם, אז למה אתם מחכים, נא מלאו עכשיו את הפרטים בטופס שלמטה כדי לקבוע פגישת היכרות ואבחון אישית עם אריה ברלין, היועץ העסקי שיוביל אתכם להצלחה ולתוצאות הטובות ביותר >>>

אריה ברלין , מנכ"ל ברלין ייעוץ עסקי, יועץ עסקי ומנטור עסקי עם ניסיון של מעל 25 שנה

אריה ברלין – יועץ עסקי בכיר בעל ניסיון של 25 שנה

אריה ברלין, מנכ”ל ומייסד של חברת ברלין ייעוץ עסקי,  מחברות ייעוץ עסקי המובילות בישראל, הינו יועץ עסקי ומנטור עסקי בעל יותר מ – 25 שנות ניסיון מעשי בעולם היזמות והעסקים. אריה הינו בעל תואר ראשון (B.A) בכלכלה וראיית חשבון ותואר שני במנהל עסקים (M.B.A) עם התמחות בשיווק ומימון. כמו כן, אריה הינו יוצא פירמת הייעוץ הבינלאומית EY ובמהלך הקריירה העסקית שלו היה מעורב בהקמה וניהול של עסקים וסטארטאפים מצליחים רבים, וכן כיהן בתפקידים בכירים כמנכ״ל וסמנכ״ל בתחומים מגוונים של: שיווק ומכירות, כספים, תפעול ופיתוח עסקי, והוביל חברות לפריצה, צמיחה והצלחה עסקית, גיוסי הון, הנפקות ואקזיטים מרשימים ביותר.

פגישת ייעוץ ללא תשלום

השאירו פרטים עכשיו!

סרטונים מקצועיים בנושא
ייעוץ עסקי / יועץ עסקי / מנטור עסקי

מאמרים בנושא ייעוץ עסקי

פגישת ייעוץ ללא תשלום

השאירו פרטים עכשיו!

פגישת ייעוץ ללא תשלום

השאירו פרטים עכשיו!
דילוג לתוכן