ייעוץ שיווק ומכירות לעסקים

ייעוץ שיווק ומכירות לעסקים הינו אחד מתחומי המפתח הקריטיים ביותר להצלחת כל עסק בעידן העסקים המודרני. ברוכים הבאים למחלקת ייעוץ שיווק  ומכירות של ברלין ייעוץ וליווי עסקי בניהולו של אריה ברלין, מנכ”ל חברת ברלין ייעוץ עסקי, יועץ עסקי ומנטור עסקי בעל 25 שנות ניסיון בפיתוח הזנקת עסקים. חברת ברלין מציעה פתרונות ייעוץ עסקי מתקדמים בתחום שיפור אפקטיבי של מערכים של שיווק והמכירות כדי להביא את החברה לצמיחה והצלחה עסקית משמעותית. כחברת ייעוץ עסקי מובילה, אנו מבינים את האתגרים שבעלי עסקים ומנהלים נתקלים בהם בעידן הדיגיטלי הנוכחי. השירותים שלנו מותאמים לאסטרטגיות שיווק ומכירה חדשניות ויעילות, תוך שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים וניתוח נתונים לשם גיבוש אסטרטגיה מנצחת שמביאה לתוצאות.

ההבדל בין ייעוץ שיווק ומכירות?

כאשר עסק פועל בתחום מסוים, יש לו צורך לשווק את המוצרים או השירותים שלו ללקוחות פוטנציאליים ולהביא למכירות. שיווק ומכירות הם שני תחומים נפרדים אך משלימים זה את זה בתהליך הקידום והמכירה של מוצרים או שירותים.

ייעוץ שיווק: המשימה המרכזית של שיווק היא לזהות את השוק ולבחון את הצרכים והרצונות של לקוחות פוטנציאליים. השיווק עוסק בתחומים כמו: מחקר שוק, תכנון אסטרטגי, קידום, פרסום, יזמות לפיתוח מוצרים ובניית יחסים עם לקוחות פוטנציאליים. מטרת השיווק היא ליצור דעה, רצון והתעניינות במוצר או השירות, ולהביא לפני הלקוח את הערך המוסף שהעסק מציע.

ייעוץ מכירות: מתמקד בתהליך של המכירה עצמה. כאן, המטרה העיקרית היא להפוך את הלקוחות הפוטנציאליים ללקוחות ממשיים על ידי סגירת העסקה. המכירות מתבצעות על ידי עובדי המכירות, שפועלים ישירות מול הלקוחות ומקדמים את המוצרים או השירותים, מייעצים ומסבירים את היתרונות, משכנעים לקנות את המוצר או השירות, ובסופו של דבר סוגרים את העסקה ומביאים את המכירה לידי הצלחה.

התחומים של ייעוץ שיווק ומכירות

באמצעות קידום אסטרטגיות מותאמות אישית, יישום טכנולוגיות מתקדמות ופיתוח תוכניות מכירה יעילות, אנו מציעים שירותי ייעוץ עסקי המתמקדים בהבאת תוצאות משמעותיות. צרו קשר כדי לגלות עוד על איך אנו יכולים לעזור לעסק שלך לצמוח ולהתפתח.

ייעוץ שיווק ומכירות אסטרטגי 

פיתוח אסטרטגיות שיווק ומכירה מותאמות אישית, המבוססות על ניתוח מעמיק של השוק והמתחרים. כלל זה כולל ניתוח SWOT, הגדרת קהל יעד ופיתוח מסרים שיווקיים מדויקים.

יייעוץ טכנולוגיות שיווק דיגיטלי 

הטמעת פתרונות דיגיטליים חדשניים, כולל שיווק ברשתות חברתיות, בניית אתרים איכותיים, קידום אתרים (SEO), פרסום ממומן (PPC) ושיווק באמצעות תוכן שיווקי.

פיתוח תוכניות שיווק ומכירות מותאמות

בהתאם למחקר וניתוח הצעות של מתחרים אנו מבצעים בניית תוכניות מכירה חכמות יעילות המתמקדות בהגברת מחזור המכירות ושיפור היעילות, כולל אימון צוותי מכירות ופיתוח טקטיקות ניהול משא ומתן.

ייעוץ בבנייה וניהול של מותג עסקי 

עיצוב תדמית מותג חזקה ובניית שפה שיווקית אחידה באמצעות כל ערוצי השיווק והתקשורת, אונליין ואופליין, ליצירת חווית לקוח אחידה וזיכרון מותגי בלתי נשכח.

ייעוץ להשגת שיפורים במערך השיווק והמכירות

עבודה לשיפור וייעול התהליכים הקיימים בארגון, כולל הגברת התיאום בין פעילויות השיווק למכירות. אנו מתמקדים בזיהוי ומניעת חפיפות וגידול ביעילות על ידי יצירת פלטפורמות משותפות ומערכות תקשורת פנימיות מעולות, שמאפשרות זרימת מידע חלקה ומהירה בין הצוותים.

ייעוץ בניית תסריטי מכירה חכמים המשיגים תוצאות

אנו בונים מנתחים את הצרכים, הטעמים והפסיכולוגיה שמניעה לקוחות לרכוש ומפתחים תסריטי מכירה מותאמים אישית, הכוללים טכניקות לטיפול בשאלות והתנגדויות של לקוחות. תסריטים אלו נועדו להעצים את כוחות המכירות של בצוות מכירה, להגדיל את הסיכוי לסגירת מכירה, ולספק חוויית שירות יוצאת דופן ללקוח.

ייעוץ אפיון והטמעה של מערכת CRM כולל הדרכה

בעידן הדיגיטלי, היכולת לנהל ולאחסן מידע על לקוחות בצורה מסודרת ויעילה היא מפתח להצלחת כל עסק. אנו מציעים שירותי אפיון והטמעה של מערכת ניהול קשרי לקוחות (CRM) מתקדמות, המתאימות באופן מדויק לצרכים ותהליכי העבודה של העסק שלכם. השירות כולל את כל שלבי התהליך – מהאייפון המקדים, דרך בחירת הפלטפורמה המתאימה ביותר, הטמעת המערכת באופן מלא והדרכה מקיפה של צוות העבודה, והכל כדי לאפשר ניהול יעיל ומיטבי של קשרי לקוחות, תוך הגדלת מכירות ושיפור חוויית הלקוח.

ברלין ייעוץ עסקי - מתמחים בתחום ייעוץ שיווק ומכירות

  • מומחיות רב-תחומית: צוות של מומחים בעלי ניסיון רחב בתחומים שונים של שיווק ומכירות, הן בשוק המקומי והן בשוק הבינלאומי.
  • תהליכים מותאמים אישית: אנו מתמקדים בפיתוח תוכניות מותאמות אישית תוך התחשבות בצרכים הייחודיים ובמטרות של כל לקוח.
  • תוצאות מוכחות: רזומה של הצלחות מוכחות עם לקוחות ממגוון תעשיות, מהם ניתן ללמוד על היכולת שלנו להגיע לתוצאות משמעותיות
שיווק דיגיטלי ליצירת צמיחה, קדום אתרים, בניית אתרים,קדום ממומן, שיווק במדיה חברתית

המטרות של ייעוץ שיווק ומכירות

ייעוץ שיווק ומכירות ליצירת מודעות למותג

ייעוץ שיווק ומכירות
ליצירת מודעות למותג

פעילות השיווק תורמת ליצירת מודעות והכרה למותג של העסק. באמצעות פרסומות, קידום ושיווק. באמצעות אסטרטגיות שיווק מתאימות, ניתן לבנות תדמית ותודעה חיובית סביב המוצר או השירות.
ייעוץ שיווק ומכירות לשיפור יכולת מכירות

ייעוץ שיווק ומכירות
לשיפור יכולת מכירות

פעילות המכירות מאפשרת לעסק לסגור עסקאות ולהפיק הכנסות. צוות המכירות מתמקצע בניהול שלבי המכירה, התמודדות עם מובנים ומחלוקות, מו”מ עם לקוחות וסגירת העסקה בהצלחה.
ייעוץ שיווק ומכירות לבניית יחסים עם לקוחות​

ייעוץ שיווק ומכירות
לבניית יחסים עם לקוחות

פעילות המכירות מאפשרת לעסק לבנות קשר איכותי ויחסים אישיים עם הלקוחות. זה יכול להביא ליצירת שביעות רצון, נאמנות למותג וללקוחות חוזרים, וכן להבנה טובה יותר של צרכיהם ורצונותיהם.
ייעוץ שיווק ומכירות לזיהוי והגעה ללקוחות

ייעוץ שיווק ומכירות
לזיהוי והגעה ללקוחות

פעילות השיווק והמכירות מאפשרת לעסקים לזהות ולהגיע ללקוחות פוטנציאליים המתאימים למוצר או השירות. זיהוי הלקוחות המתאימים מאפשר להגביר את הסיכויים לסגירת עסקה וליצירת לקוחות נאמנים.

פגישת ייעוץ ללא תשלום

השאירו פרטים עכשיו!

השלבים של תהליך ייעוץ שיווק ומכירות

בתור יועצים עסקיים מומחים ובעלי ניסיון בשיווק ומכירות אנו יכולים לסייע וללוות אתכם בתהליך שיפור תהליכי השיווק והמכירות כדי להבטיח שיהיה אפקטיבי ומותאם לצרכים המיוחדים של העסק וזאת במטרה להשיג את יעדי המכירות והצמיחה שלכם.

2

אסטרטגיה ותוכנית פעולה

תהליך פיתוח ותכנון אסטרטגי כולל תוכנית מדויקת ופרטנית הכוללת את קביעת המטרות, מיקום המוצר בשוק, פעילויות פרסום וקידום מכירות, אסטרטגיות מכירה, כלים ומשאבים הנדרשים למימוש התכנית.

3

קריטריונים ומדדים

יש לקבוע מדדים וקריטריונים למדידת הביצועים: אחוז מימוש מכירות, ערכי מכירות, ממוצעי קנייה, מספר הלקוחות החדשים ועוד, וכן לקבוע מערכות מידע לצורך ביצוע מעקב אחרי ביצוע.

4

פרסום וקידום

פרסום וקידום המוצר או השירות באמצעות שימוש בכלים שונים כמו פרסומות בתקשורת, פרסומת ממומנת, שיווק באמצעות רשתות חברתיות כדי להגיע ללקוחות פוטנציאליים וליצור עניין ומודעות.

1

מחקר שוק

התהליך מתחיל בביצוע מחקר שוק כדי להבין את הצרכים, הרצונות והתחומים המתאימים למוצר או השירות. זה כולל איסוף מידע על תחרות, קהל היעד, מגמות השוק ומידע דמוגרפי.

5

יצירת קשר עם לקוחות

בניית קשר ותקשורת מותאמת עם לקוחות פוטנציאליים וקיימים באמצעות דואר אלקטרוני, רשתות חברתיות, טלפונים, פגישות פנים אל פנים ואירועים חיים כדי לגרום להם להרגיש רצון והתעניינות.

6

מכירות ומו"מ

קבלת פניות, יצירת קשר, הצגת מכירתית של המוצר או השירות, תמיכה והגברת עניין, מו”מ על מחיר ותנאים וסגירת העסקה על מנת להביא למכירה מוצלחת.

7

תמיכה ושירות לקוחות

לאחר המכירה חשוב לספק שירות לקוחות איכותי ותמיכה. זה כולל תשובות לשאלות, טיפול בתלונות, עזרה טכנית, עדכונים ושדרוגים, ובכלל שמירה על קשר על מנת לייצר נאמנות למותג.

8

מעקב ביצוע

להשגת היעדים יש לאסוף נתונים ולנתח את הנתונים והמדדים בכל אחד מהשלבים כדי לזהות בעיות ולבצע התאמות ושיפורים מתמידים במטרה להשיג את היעדים שנקבעו מראש.
אריה ברלין , מנכ"ל ברלין ייעוץ עסקי, יועץ עסקי ומנטור עסקי עם ניסיון של מעל 25 שנה

אריה ברלין – יועץ עסקי בכיר בעל ניסיון של 25 שנה

אריה ברלין, מנכ”ל ומייסד של חברת ברלין ייעוץ עסקי,  מחברות ייעוץ עסקי המובילות בישראל, הינו יועץ עסקי ומנטור עסקי בעל יותר מ – 25 שנות ניסיון מעשי בעולם היזמות והעסקים. אריה הינו בעל תואר ראשון (B.A) בכלכלה וראיית חשבון ותואר שני במנהל עסקים (M.B.A) עם התמחות בשיווק ומימון. כמו כן, אריה הינו יוצא פירמת הייעוץ הבינלאומית EY ובמהלך הקריירה העסקית שלו היה מעורב בהקמה וניהול של עסקים וסטארטאפים מצליחים רבים, וכן כיהן בתפקידים בכירים כמנכ״ל וסמנכ״ל בתחומים מגוונים של: שיווק ומכירות, כספים, תפעול ופיתוח עסקי, והוביל חברות לפריצה, צמיחה והצלחה עסקית, גיוסי הון, הנפקות ואקזיטים מרשימים ביותר.

כל אחד יכול להגיע להצלחה רק צריך לבצע את הצעד הראשון!

היגיע הזמן שלכם לשינוי ופריצה עסקית ואישית ואנחנו מוכנים לצאת למסע המרגש הזה ביחד איתכם, אז למה אתם מחכים, נא מלאו עכשיו את הפרטים בטופס שלמטה כדי לקבוע פגישת היכרות ואבחון אישית עם אריה ברלין, היועץ העסקי שיוביל אתכם להצלחה ולתוצאות הטובות ביותר >>> 

פגישת ייעוץ ללא תשלום

השאירו פרטים עכשיו!

על מה דיברנו?

פגישת ייעוץ ללא תשלום

השאירו פרטים עכשיו!
דילוג לתוכן